Kolay bir zayıflama yöntemiyle yine karşınızdayız! Gayet doğal ve sağlıklı bir şekilde zayıflamının yolu sıcak suyla hazırlanmış bir limonata veya limon suyuda diyebiliriz. Sizi fazla yıpratmayacak ve zorlamayacak olan bu zayıflama yöntemi Türkiye’de her ne kadar çok fazla insan bilmesede artık sitemizi ziyaret eden herkes şimdi ögrenecek!
Sabahları kahvaltı yapmadan önce aç karna mutlaka 1 tane limonu kesin ve sıcak su kaynatın bir bardak olacak şekilde. Bu kahve bardagı olur veya su bardagı olur farketmez. Ama ne kadar büyük bardakda içerseniz o kadar iyi olacaktır yani etki yönünden.
Aç karna her sabah bir bardak sıcak suyun içine bir tane ekşi bir limonu kesip sıkacagız ve sıktıktan sonra karıştırıp içeceksiniz. Sürekli uygulanabilinir bir yöntem olduğu için herhangi bir gün vermiyoruz size baglı. Bunu ister 5 ay ister 10 ay yaparsınız ama kilo verdiginizinde farkına varacaksınız!
Daha sonra bu yöntemi öglenleride aç karna yani yemek yemeden önce içiniz. Kilo vermeden ayrıda eger karnınız agrır ise yada gögüslerinizde agrı olur ise bu dedigimizi uygulayın agrı kesici hap falan içmeden agrınızın kesildiginide göreceksiniz.
 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Bir önceki yazımız olan Why We Love Emotion başlıklı makalemizde white hakkında bilgiler verilmektedir.